V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Prima nasadí seriál Všechny moje lásky na neděli

Nový seriál s Veronikou Žilkovou startuje 25. ledna po 20. hodině.

Veronika Žilková. Foto: TV Prima

Veronika Žilková. Foto: TV Prima

Neděle od 20.15 bude na hlavním kanálu Primy od konce ledna patřit novému vztahovému seriálu Všechny moje lásky. Ukazují to předběžné programové plány Primy. Jde o vysílací čas, kdy Prima do prosince dávala seriál Vinaři (a v lednu ho vyplní filmy).

Televize Nova, největší konkurence Primy, do téhož slotu v neděli večer počítá pro letošní jaro taktéž s novým seriálem Policie Modrava. Zřejmě ale začne později, 25. ledna totiž plánuje vysílat komediální film Jiřího Vejdělka Ženy v pokušení.

Hlavní roli v novém seriálu Primy měla původně ztvárnit Dagmar Havlová, ta se ale s Primou nedohodla („důvodem nebyly finanční podmínky, ale nároky na užití jména a dalších osobnostních práv Dagmar Havlové“) a úlohu tak dostala Veronika Žilková.

Další premiéry Primy

V tomtéž týdnu, kdy startují Všechny moje lásky, se v programu Primy objeví nové premiérové díly Cest domů, standardně v pondělí a ve středu od 20.15. Následující dva sobotní večery patří zábavní show Překvápko, v sobotu 24. ledna ji nahradí film.

Prima v lednovém programu dále počítá s novými díly série Karolíny Kamberské Karolína, domácí kuchařka. První třináctidílná řada začala loni v září, nové díly televize bude dávat od 17. ledna, jako dosud v sobotu od 18.10.

Televize Prima už koncem loňska oznámila, že natáčí další, druhou řadu seriálu Svatby v Benátkách. Jeho první řadu uvedla loni v létě, dávala ji v úterý a ve středu večer.