Prima nasadí zábavní Inkognito, uvádí ho Bouček

Lokalizovaná soutěž s hádáním profesí půjde od září každý čtvrtek po seriálu Slunečná.

Zábavní pořad Inkognito. Foto: TV Prima

Scéna zábavního pořadu Inkognito. Foto: TV Prima

Zábavní pořad Inkognito. Foto: TV Prima

Jakub Prachař, Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová a Miloš Pokorný jako soutěžící. Foto: TV Prima

Zábavní pořad Inkognito. Foto: TV Prima

Jakub Prachař, Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová a Miloš Pokorný jako soutěžící. Foto: TV Prima

Libor Bouček v zábavním pořadu Inkognito. Foto: TV Prima

Libor Bouček v zábavním pořadu Inkognito. Foto: TV Prima

Televize Prima nasazuje lokální verzi zábavního pořadu Inkognito, v němž budou známé osobnosti hádat nejrůznější povolání. Hádajícími budou Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný, Jakub Prachař, moderátorem pořadu bude Libor Bouček. „Chtěl jsem tímto pořadem také rozšířit poetiku oblíbeného Máme rádi Česko,“ řekl Bouček, kreativní producent novinky. Ta se bude snažit vytěžit sledovanost vzápětí po úspěšném seriálu Slunečná, bude se vysílat vždy ve čtvrtek od 21.35.

„Inkognito je čistokrevná zábava. Princip pořadu je jednoduchý a ve světě se vysílá už od padesátých let. Je to ideální program na večer, když člověk přijde z práce a už chce mít jen pohodu. Diváci se pobaví, poznají tradiční i netradiční povolání a máme připravených i několik překvapení v podobě hudebních vystoupení,“ uvedl programový ředitel Primy Roman Mrázek.

V každé epizodě přijdou do studia zástupci třech různých profesí, který bude čtveřice panelistů pokládat nejrůznější otázky s možnou odpovědí ano nebo ne. Cílem je zjistit dané povolání. V případě, že padne dvanáctkrát odpověď ne, hádající prohrávají a profese je odhalena moderátorem pořadu. Diváci se můžou sami rozhodnout, zda budou hádat, nebo si profesi přečtou v liště na televizní obrazovce, která se objeví vždy na krátkou chvíli po upozornění moderátorem. Nedílnou součástí každé epizody bude návštěva známého hosta. V tomto případě si panelisté nasadí na oči masky a hádají stejným principem jako povolání.