Na vysokoškoláky a absolventy cílí 3. ročník akce Nakafe, jež proběhne 25. dubna v Praze, Brně a Frýdku-Místku. Šestnáct členů Asociace komunikačních agentur (AKA) otevře brány zájemcům v rámci akce, již loni navštívilo 500 zájemců o práci v komunikaci. Vstup je grátis, lze přijít od 17 či od 19 hodin. „Počet návštěvníků z loňska překonáme,“ předpokládá Marek Hlavica, výkonný šéf AKA.

Prima natáčí seriál o vaření Opilý kuře

V příběhu z venkovské hospody hrají hlavní role Jan Dolanský a Jakub Prachař.

Hudebník a moderátor Jakub Prachař v podzimní znělce Primy

Hudebník a moderátor Jakub Prachař v podzimní znělce Primy

Seriál o gastronomii a „jídle jako takovém“ nazvaný Opilé kuře natáčí televize Prima. Rozhodla se tak pro další původní tvorbu na téma, které v jejím programu diváci vyhledávají – uspěly hlavně reality show Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem a podvečerní Prostřeno! Opilé kuře zatím nemá určený termín uvedení ani čas nasazení, Prima nezveřejnila ani počet dílů. Uvedla jen, že půjde o příběh dvou kamarádů, kteří se vydávají do městečka Janovy Lázně provozovat zděděnou hospodu, přičemž jsou po pobytu ve vězení pod dohledem probačního úředníka.

V hlavních rolích se představí Jan Dolanský a Jakub Prachař (Dolanský je dvorním hlasem upoutávek Primy Cool, Prachař vystupuje v soutěžích jako Česko Slovensko má talent nebo Máme rádi Česko). Dále hrají Kristýna Leichtová, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Michal Suchánek, Lenka Krobotová, Linda Rybová.

V souladu s novým projektem Primy jsou i nové identy, které diváci uvidí na obrazovkách již v neděli 6. 12. a které představují nový seriál Opilé kuře a jeho dva hlavní protagonisty. Koncept vznikl in house pod vedením kreativního ředitele Michala Paciny.