V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Prima ukončila svůj nejdéle vysílaný pořad Nikdo není dokonalý

Nikdo není dokonalý: Jiří Krytinář, Jiří Krampol, Dolly Buster. Foto: TV Prima

Nikdo není dokonalý: Jiří Krytinář, Jiří Krampol, Dolly Buster. Foto: TV Prima

Na komerční televizi Prima po patnácti letech definitivně skončila původní tuzemská show Nikdo není dokonalý, zábavně-naučný pořad (tak ho chrakterizuje stanice) s hercem Jiřím Krampolem coby osobitým moderátorem. Byl to nejdéle vysílaný pořad na Primě, první díl Prima uvedla 11. října 1997, mezi roky 2005 a 2010 se pořad nevysílal. Celkem vzniklo přes 500 dílů, dohromady s víc než tisícovkou hostů.

Pořad dosahoval sledovanosti až 2 miliony diváků (část z 22. dubna 2001, 2,075 milionu, podíl na trhu 45 %). Měnili se režiséři (Marcel Bystroň, Eduard Sedlář, Vojtěch Nouzák, Adam Rezek) a obměňoval se i štáb a jeho tvůrci. Vznikal v různých prostředích. Posledním místem, kde se pořad natáčel, bylo pražské kino Ořechovka.

„Po úspěšných patnácti letech vysílání pořadu Nikdo není dokonalý zastavuje televize Prima natáčení dalších dílů. Jiřímu Krampolovi děkujeme za loajální spolupráci a těšíme se na setkání při dalších projektech,“ oznámil stručně mluvčí Primy David Vaníček.