Ve čtvrtečním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

Prima přichází s odpolední soutěží A je to naše!

Novinku moderují Filip Blažek a Ivan Vodochodský, dramaturgem je Libor Bouček.

Filip Blažek v soutěži A je to naše!

Filip Blažek v soutěži A je to naše!

Televize Prima vyhradila všední odpoledne na svém hlavním programu nové rodinné soutěži A je to naše! Rodinné týmy v ní budou vždy ve čtyřech kolech a finále hrát o ceny za desítky tisíc korun. Soutěž se bude vysílat každý všední den od 16.45, původním pořadem Prima vyplní před sérií Prostřeno!, která chodí od 17.35, a zpravodajskou hodinou od 19. hodiny.

Ivan Vodochodský v soutěži A je to naše!

Ivan Vodochodský v soutěži A je to naše!

Novinka startuje dnes 15. května. Moderují střídavě herec Filip Blažek (pondělí, středa pátek) a Ivan Vodochodský (úterý, čtvrtek), mimo jiné člen Rady Českého rozhlasu. Dramaturgem pořadu je Libor Bouček, jinak především moderátor.