Prima přidává magazín Libovky Pepy Libického

Kutilská novinka v nedělním odpoledni Primy doplní Receptář a Vychytávky Ládi Hrušky.

Libovky Pepy Libického

Libovky Pepy Libického

Televize Prima přichází o víkendou s premiérou dalšího hobby magazínu Libovky Pepy Libického. Poprvé se bude vysílat v neděli 6. října od 13.30, od Nový pořad doplní odpolední „hobby okénko“, v programu naváže na Receptář prima nápadů a Vychytávky Ládi Hrušky. Blok v průměru vyhledává kolem 400.000 diváků.

V každém díle se moderátor Pepa Libický bude věnovat jednomu projektu. Divákům v návodech a postupech ukáže, jak pracovat s nářadím a nástroji i jaké materiály a technologie zvolit, aby se dílo podařilo. Navíc je připravena stálá rubrika Minutový manžel, která divákům ukáže, jak si doma poradit s drobnými opravami či úpravami.

„Nový pořad má inspirovat především mladé lidi a ukázat jim, že drobné domácí opravy nebo výroba nábytku nejsou ničím složitým, a nemusí se tak vůbec bát se do nich sami pustit,“ uvedl Roman Mrázek, programový ředitel Primy.

Libického Libovky se dřív vysílaly na kutilském kanálu Hobby TV. Libický, který je dnes také moderátorem rádia Frekvence 1, v minulosti už hobby magazín dělal také na TV Barrandov, nazýval se Kutil Adam. Pro Barrandov Libický vytvořil též podvečerní kulinářský pořad Co bude dnes k večeři?, který běžel několik let.

Josef Libický (vlevo) v roce 2016 v pořadu Barrandova Kutil Adam. Foto: TV Barrandov

Josef Libický (vlevo) v roce 2016 v pořadu Barrandova Kutil Adam. Foto: TV Barrandov