Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Prima uvádí show Štiky, je první z Česka na Viberu

Aktuální novinkou jarního schématu televize Prima je reality show Štiky. Hlavní kanál Primy ji bude vysílat ode dneška každé pondělí po 21.30, pravidelně až do léta. Show je pohledem do soukromí Josefa Kokty, jeho ženy Ornelly, rozené Štikové, a především její části rodiny. „Bude se jednat o realitu dost často bizarní,“ láká generální ředitel Primy Marek Singer, „je to skutečný příběh neskutečné rodiny, který my jsme pouze zaznamenali, a díky televizi jej zprostředkujeme divákovi.“

Josef Kokta a jeho Ornella. Foto: TV Prima

Josef Kokta a jeho Ornella. Foto: TV Prima

Syn Quentin Kokta. Foto: TV Prima

Syn Quentin Kokta. Foto: TV Prima

Matka Monika a sestra Ornelly Charlotte Štiková. Foto: TV Prima

Matka Monika, sestra Ornelly Charlotte Štiková a její slovenský partner. Foto: TV Prima

Prima v rámci marketingové kampaně k uvedení reality show Štiky spouští oficiální kanál na platformě Viber, pro volání a zasílání zpráv. Daniela Ivanova, manažerka Viberu pro partnerství v regionu střední a východní Evropy, uvedla, že Prima je prvním partnerem sítě v Česku. „Zásadní výhodou Viberu například oproti Facebooku je, že dosah příspěvku nepodlá měnícímu se algoritmu, ale je zobrazen všem v rámci dané komunity,“ připomněl marketingový ředitel Primy Aleš Pýcha.

Prima na Viberu založila veřejný účet (Community) s názvem Štiky, kam bude pravidelně vkládat pikantnosti i videa z jednotlivých dílů pořadu a další žhavé informace o aktérech show. Součástí komunity bude speciálně vytvořený chatbot, který bude s fanoušky pořadu komunikovat, zasílat jim upozornění na novinky a umožní hlasovat pro svou oblíbenou postavu či předpovídat další vývoj děje. Dále si budou moci uživatelé stáhnout do svých telefonů sadu virtuálních samolepek vytvořených na motivy show a ty poté využívat ve svých soukromých konverzacích a posílat je svým přátelům.

Speciální obsah show Štiky pro platformu Viber

Speciální obsah show Štiky pro platformu Viber

Samolepky show Štiky pro platformu Viber

Samolepky show Štiky pro platformu Viber