Prima uvede reality show s influencery Like House

Osm influencerů známých z TikToku bude tři měsíce ve vile soutěžit o půl milionu korun.

Tiktoker Adam Kajumi jako soutěžící v reality show Like House. Foto: TV Prima

Tiktoker Adam Kajumi jako soutěžící v reality show Like House. Foto: TV Prima

Televize Prima chystá do vysílání novou reality show Like House. Jde o původní formát, v němž budou moci diváci sledovat po dobu tří měsíců sledovat každodenní život soutěžících z řad influencerů, jejich vztahy a to, jak plní různé výzvy a soutěže. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů prostřednictvím mobilní aplikace, se stane vítězem a získá výhru půl milionu korun. Nová série se bude vysílat na hlavním kanálu Primy od úterý 6. dubna každé všední odpoledne před pořadem Prostřeno.

„Unikátní reality show Like House představí osm různorodých influencerů, známých především z raketově rostoucí sociální sítě TikTok. Ač se může zdát, že je to pořad pro mladší publikum, věříme, že tato reality show bude i pro rodiče zajímavou sondou do současného světa mladých lidí, kde sociální sítě hrají prim,“ přibližuje programový ředitel Primy Roman Mrázek.

Podle tiskového oznámení Primy se bude soutěž odehrávat ve „vile“ nedaleko Berouna. Vilou televize označovala i místo, kde se natáčela její nejúspěšnější reality show VyVolení, tu ale zbudovala v Praze. Mezi soutěžícími teď mají být Tomáš Běhounek, Lada Horová, Barbora Chvojková, Adam Kajumi, Marie Rosecká, Barbora Stříteská, Jan SvěcenýMarek Valášek.

Vizuál reality show Like House

Vizuál reality show Like House

Dubnovou novinkou Primy bude o rodinný magazín Na houpačce s moderátorkou Evou Čejkovou (od soboty 3. dubna od 17.55), s tipy na výlety i do domácnosti. „Sobotní pořad Na houpačce je dalším přírůstkem do portfolia volnočasových pořadů. Je to týdeník pro každého, kdo má rád zdravý životní styl a rodinnou pohodu, proto jej nasazujeme do podvečerního slotu, kdy se u televize potkává celá rodina,“ říká programový ředitel.

Eva Čejková v novém magazínu Na houpačce

Eva Čejková v novém magazínu Na houpačce

Vizuál magazínu Na houpačce

Vizuál magazínu Na houpačce

Od 4. dubna se v nedělním dopoledni vrátí na obrazovku premiérovými díly zábavně vzdělávací pořad o zvířatech Prima Mazlíček, s moderátorem Janem Šťastným.

Hned po ránu se budou moci diváci na hlavním programu Primy mohou podívat na reprízy seriálů, jako jsou Slunečná, Sestřičky nebo Ohnivý kuře. „Uvedením nových pořadů i malými úpravami v programovém schématu bychom rádi divákům zprostředkovali víc zábavy pro celou rodinu,“ doplňuje programový ředitel Primy.