Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Prima vrací Receptář, Jak se staví sen, Teď vaří šéf!

S březnem televize Prima osvěží víkendová odpoledne novými díly lifestylových sérií.

S jarní sezónou občerství televize Prima svůj program víkendových odpolední. Dnes odvysílá poslední řadu letošní novinky Češi na cestách a od příštího týdne bude nedělních 18.00 patřit další premiérové řadě cyklu se Zdeňkem Pohlreichem Tady vaří šéf! (o čtvrtcích Prima dává Pohlreichovu nejpopulárnější sérii Ano, šéfe!).

Další novinky přijdou za týden. V sobotu 5. března přijde nová premiérová řada pořadu o proměnách bydlení Jak se staví sen, s moderátorkou Laďkou Něrgešovou a šesticí designérů. Na Primě má pořad v programu místo vždy v sobotu od 17.35.

Kamila Douděrová a František Kobližka

Designéři Kamila Douděrová a František Kobližka

 

Marek Povolný a Andrea Hylmarová

Designéři Marek Povolný a Andrea Hylmarová

 

Petr Hodan a Martina Pištěláková

Designéři Petr Hodan a Martina Pištěláková

V neděli 6. března se na obrazovky Primy dva magazíny pro kutily. Vrátí se Vychytávky Ládi Hrušky, s novou rubrikou Rodinné stříbro na talíři, ve které diváci představí své nejlepší rodinné recepty, a soutěží o největšího českého kutila. A televize nasadí inovovaný Váš prima receptář, navazující na Receptář prima nápadů. Moderovat bude nově Václav Postránecký, pořad každou neděli slibuje tři hosty a tři reportáže; svou rubriku dostane Václav Větvička, český botanik a popularizátor vědy. Receptář bude o nedělích začínat kolem poledne, Vychytávky se budou vysílat hned po něm.

Kutilové televize Prima Václav Postránecký a Láďa Hruška. Foto: TV Prima

Kutilové televize Prima Václav Postránecký a Láďa Hruška. Foto: TV Prima

 

Václav Větvička a Václav Postránecký v nové verzi Receptáře. Foto: TV Prima

Václav Větvička a Václav Postránecký v nové verzi Receptáře. Foto: TV Prima