Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Prima za poplatek zpřístupní videa bez reklam

Televize Prima spouští na svém webu službu iPrima bez reklam. Díky ní mohou diváci na webech stanic Prima, Prima Cool, Prima Max, Prima Zoom a Prima Love sledovat videa a číst články bez reklam, videa navíc budou ve vysokém rozlišení obrazu (HD). Za to televize vybírá měsíční poplatek, který standardně bude 59 Kč, do 15. ledna činí 49 Kč. Platit lze kartou nebo přes PayPal, předplatné se dá vybrat na měsíc, půl roku nebo rok.

„Služba iPrima bez reklam navazuje na službu Prima Play Premium, která ale fungovala pouze na webu Prima Play. Nově mají uživatelé přístup ke stovkám pořadů a videí bez všech forem reklamního sdělení, a navíc získají videa v HD, kompletní nabídku filmů a také si mohou sestavit vlastní program,“ říká Daniel Grunt, ředitel nových médií Primy.