Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Televize Prima zřizuje pozici výkonného ředitele, obsadí ji Pavel Kejla z Omnicomu

Pavel Kejla. Foto: TV Prima

Pavel Kejla. Foto: TV Prima

Komerční televize Prima bude mít od 1. července novou funkci výkonného ředitele, který bude korporátní funkce, tedy veškeré servisní a provozní záležitosti společnosti. K témuž dni se jím stane Pavel Kejla, od roku 2011 výkonný ředitel sdružení OPera, které zajišťuje nákup mediálního prostoru pro klienty mediálních agentur OMD, phd, Attention!Media a Media Service.

„Mým základním cílem v nové pozici bude maximálně podpořit rozvojovou politiku televize Prima a soustředit se na maximalizaci efektivity stávajících zdrojů,“ uvedl v oficiálním oznámení Kejla. Generální ředitel PrimyMartin Konrád se má dál věnovat strategickým úkolům a rozvoji skupiny Prima.

Kejla je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze. V minulosti působil v advokátní kanceláři Kotrlík Bourgeault Andruško, která zastupuje významné hráče na mediálním trhu. Jan Andruško z téže kanceláře je současným generálním ředitelem konkurenční televize Nova.