Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Primark konečně v Česku, tvrdí The Prague Geezer. Primark odpovídá, že teď ne

Irský prodejce oblečení Primark, populární hlavně svými nízkými cenami, otevře v Česku svou první prodejnu. Tvrdí to web The Prague Geezer s tím, že Primark bude v pražském obchodním Centru Chodov, v části, která momentálně prochází přestavbou. Firmu Primark i společnost Unibail-Rodamco, která obchodní centrum na Chodově spravuje, jsme požádali o komentář. Primark je u českých spotřebitelů vyhledávaným obchodem, do nejbližší ale musejí dojíždět do německých Drážďan, respektive do Rakouska k Vídni.

Co na to oficiální místa

The Prague Geezer napsal, že Primark přibude v nově budované části obchodního centra. Ředitelka Centra Chodov Marcela Hrdličková v pondělí na dotaz Retailku sdělila: „Skutečnosti, které uvádíte ve vašem článku, za společnost Unibail-Rodamco nemůžeme potvrdit.“ Znamená to, že příchod Primarku není pravda, anebo že o tom správce centra jen nemůže mluvit?

Samotný Primark nakonec odpověděl jasněji. „Program rozvoje Primarku se momentálně zaměřuje na jiná území, v důsledku toho tedy společnost momentálně neplánuje expandovat do České republiky,“ sdělila Eilish Joyce z irské pobočky PR agentury Fleismann Hillard, která Primark zastupuje.