Primark konečně v Česku, tvrdí The Prague Geezer. Primark odpovídá, že teď ne

Irský prodejce oblečení Primark, populární hlavně svými nízkými cenami, otevře v Česku svou první prodejnu. Tvrdí to web The Prague Geezer s tím, že Primark bude v pražském obchodním Centru Chodov, v části, která momentálně prochází přestavbou. Firmu Primark i společnost Unibail-Rodamco, která obchodní centrum na Chodově spravuje, jsme požádali o komentář. Primark je u českých spotřebitelů vyhledávaným obchodem, do nejbližší ale musejí dojíždět do německých Drážďan, respektive do Rakouska k Vídni.

Co na to oficiální místa

The Prague Geezer napsal, že Primark přibude v nově budované části obchodního centra. Ředitelka Centra Chodov Marcela Hrdličková v pondělí na dotaz Retailku sdělila: „Skutečnosti, které uvádíte ve vašem článku, za společnost Unibail-Rodamco nemůžeme potvrdit.“ Znamená to, že příchod Primarku není pravda, anebo že o tom správce centra jen nemůže mluvit?

Samotný Primark nakonec odpověděl jasněji. „Program rozvoje Primarku se momentálně zaměřuje na jiná území, v důsledku toho tedy společnost momentálně neplánuje expandovat do České republiky,“ sdělila Eilish Joyce z irské pobočky PR agentury Fleismann Hillard, která Primark zastupuje.