Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Příští čtvrtek proběhne další „sociální seminář“: mobilní telefon jako sociální médium

Třetí ze sedmi seminářů Social Marketers Seminars se koná 21. dubna od 14.45 v kině Atlas na Florenci.

Trio Bendáková-Hacker-Svoboda a server Tyinternety.cz pořádají příští čtvrtek další akci z cyklu Social Marketers Seminars, tentokrát o propojení mobilního telefonu se sociálními médii.

Na akci vystoupí Eliška Hutníková (H1.cz), Jakub Mach (Micromedia) a Robin Raszka (Tapmates). Programem bude provázet Pavel Hacker společně s Pavlou Tomsovou, marketingovou ředitelkou Nokia Česká republika.

Médiář.cz je mediálním partnerem akce.

Na semináři Mobile & Social se potkají dvě velmi aktuální témata: marketingové využití sociálních médií a potenciál mobilní komunikace. Obvykle se tato dvě odvětví rozebírají samostatně, přitom chytré mobilní telefony, iPady a další zařízení jsou pro nás stále častěji branou k našim profilům na sociálních sítích.

Už dnes se většina z nás prakticky každý pracovní den, dvacetkrát za měsíc, připojí na některé sociální médium prostřednictvím mobilního telefonu. Cílem organizátorů je proto propojit obě témata - odpovědět na otázku, jak nejlépe marketingově a obchodně využít potenciál sociálních médií používaných v terénu, mimo pevný počítač, a mobilní telefon jako prostředníka v “sociálním kontaktu” jeho majitelů se značkou nebo produktem.

Náplní dubnového semináře Mobile & Social budou prezentace osvětlující specifické možnosti sociálních a komunitních sítí pro mobilní zařízení, “sociálnost” aplikací  či mobilně-webových služeb a především, jak na využití komunitních prvků v mobilní komunikaci marketingově i obchodně co nejvíc vydělat.

Třetí ze sedmi seminářů Social Marketers Seminars se koná 21. dubna od 14.45 v prostorách kina Atlas na Florenci, po akci následuje občerstvení a afterparty v baru Repete na Praze 1.

Účast na semináři je možný přes online registraci na webu Social Marketers Seminars.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/mediar.cz/www/mediar.cz/wp-content/themes/mediar/pages/article-detail.php on line 131