Ve čtvrtečním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

Pro výrobce oken Vekra dělá reklamní agentura Knowlimits

Největší prodejce oken a dveří v Česku Window Holding – výrobce produktů značek Vekra, Otherm a TWW – si ve výběrovém řízení zvolil novou reklamní agenturu, společnost Knowlimits. Ta má zajišťovat hlavně kreativu pro jarní a podzimní kampaň, dál též třeba nákup reklamního prostoru.

O kontrakt se v tendru ucházely též agentury McCann-Erickson Prague, Lemonsolution, Deee advertising, Time Vox a Motýl Media.

Window Holding Celkem vlastní pět výrobních závodů – ve Staré Pace, v Lázních Toušeň, ve Velkém Meziříčí, v Husinci a Zašové na Moravě. Ve společnosti dohromady pracuje zhruba tisíc zaměstnanců.