Pavle Holcové, spolupracovnici zavražděného žurnalisty Jána Kuciaka, slovenští kriminalisté při osm hodin trvajícím výslechu zabavili mobil i s daty k dalším citlivým případům, jež s Kuciakem nesouvisejí, píše Sme. Novinářka odmítla poskytnout k mobilu kódy, policisté se je pokusí prolomit. „Enormní zájem měli na tom, abych jim řekla, co vím o slovenských podvodech na DPH a podnikání Mariána Kočnera. Když jsem jim odpověděla, že jsem se tím nezabývala a detaily k těmto případům nemám, nevěřili mi,“ řekla Holcová ČTK. Pak výslech popsala blíž. Český Nadační fond nezávislé žurnalistiky žádá, aby policie okamžitě telefon Holcové vrátila.

Prodejce nemovitostí Rellox si znovu vybral EMD

Milan Deutsch

Milan Deutsch, většinový majitel EMD Consultants

PR agentura EMD Consultants se stala partnerem pro komunikaci prodejce zahraničních nemovitostí Rellox. Jedním z klíčových témat komunikace bude zahraniční nemovitost jako atraktivní forma investice. Rellox přitom bude profilován jako expert na nemovitosti, který českým zájemcům o domy a apartmány v zahraničí může pomoci vybrat.

„Na základě úspěšného projektu, který jsme spolu s EMD Consultants realizovali v loňském roce, a s přihlédnutím k navrhované komunikační strategii, která vyhovuje naším strategickým cílům, jsme se rozhodli pokračovat ve spolupráci i v letošním roce,“ uvedl Jan Rejcha, ředitel Relloxu. Loňský projekt porovnával nejpopulárnější zahraniční destinace, ve kterých si Češi kupují nemovitosti.