Prodejce obuvi CCC zavádí vyzvedávání online rezervací v obchodech

Polský prodejce bot CCC od října nabízí službu Rezervujte & vyzvedněte, která využívá umožňuje zamluvit si přes web vybraný výrobek v konkrétní prodejně a následné osobní vyzvednutí. O tom, zda je produkt dostupný, se zákazník dozví do hodiny, rezervace trvá do konce následujícího pracovního dne. Rezervace i vyzvednutí jsou bezplatné a všechny slevy, které v den vyzvednutí platí na prodejně, může zákazník u pokladny uplatnit. Nevztahuje se to jen na boty, ale také na doplňky či čisticí prostředky.

„V dnešní moderní době zákazníci očekávají, že budou mít přístup k oblíbeným značkám a výrobkům, kdekoli, kdykoliv a na jakémkoliv zařízení, nejen v kamenném obchodě. Proto také byla tato služba vytvořena, abychom vyšli vstříc očekáváním zákazníků a podpořili kamenné prodejny při dosahování stanovených prodejních cílů,“ uvádí Veronika Sajdoková, marketingová manažerka CCC.

Polská CCC má v Česku momentálně 90 prodejen a do konce roku plánují otevřít ještě nejmíň čtyři. Dvě nové prodejny se otevíraly tento měsíc v Ostravě a Českých Budějovicích.