Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Prodejce obuvi CCC zavádí vyzvedávání online rezervací v obchodech

Polský prodejce bot CCC od října nabízí službu Rezervujte & vyzvedněte, která využívá umožňuje zamluvit si přes web vybraný výrobek v konkrétní prodejně a následné osobní vyzvednutí. O tom, zda je produkt dostupný, se zákazník dozví do hodiny, rezervace trvá do konce následujícího pracovního dne. Rezervace i vyzvednutí jsou bezplatné a všechny slevy, které v den vyzvednutí platí na prodejně, může zákazník u pokladny uplatnit. Nevztahuje se to jen na boty, ale také na doplňky či čisticí prostředky.

„V dnešní moderní době zákazníci očekávají, že budou mít přístup k oblíbeným značkám a výrobkům, kdekoli, kdykoliv a na jakémkoliv zařízení, nejen v kamenném obchodě. Proto také byla tato služba vytvořena, abychom vyšli vstříc očekáváním zákazníků a podpořili kamenné prodejny při dosahování stanovených prodejních cílů,“ uvádí Veronika Sajdoková, marketingová manažerka CCC.

Polská CCC má v Česku momentálně 90 prodejen a do konce roku plánují otevřít ještě nejmíň čtyři. Dvě nové prodejny se otevíraly tento měsíc v Ostravě a Českých Budějovicích.