Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Prodejce stravenek Up ustavuje post ředitelky prodeje, je jí Petra Gubíková

Petra Gubíková

Petra Gubíková

Ředitelkou prodeje ve firmě Up (dřív Le Chèque Déjeuner) poskytující zaměstnanecké benefity je Petra Gubíková. Jedná se o nově vytvořený post. Jejím hlavním úkolem bude nastavení spolupráce mezi týmy v přímém prodeji a hledání nového potenciálu v oblasti prodeje. Kromě toho provede klienty Up v Česku přechodem na elektronické produkty – eStravenku a využívání benefitů přes internetovou aplikaci Gallery Beta.

Gubíková pracuje v Up od roku 2007, kdy nastoupila na pozici regionální ředitelky. Zodpovědná byla za aktivitu obchodních zástupců v Praze, středních a východních Čechách. Před svým působením ve společnosti Up působila jako obchodní ředitelka ve firmě Balírny obchodu Praha a jako obchodní ředitelka a členka představenstva společnosti Alima značková potravina, patřící do skupiny Agrotrade.