Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Prodejny My Food a Náš Grunt změní název na Sklizeno

Stávající prodejny My Food a Náš Grunt se postupně od ledna do jara všechny promění v nové, modernizované Sklizeno. Budou potraviny nabízet pouze potraviny, které odpovídají kodexu kvality Sklizeno, který má viset viditelně ve všech prodejnách. Značky My Food, Náš Grunt a Sklizeno od listopadu zastřešuje nově vzniklá společnosti Sklizeno Foods.

Nové logo prodejen Sklizeno

Nové logo prodejen Sklizeno

Sjednocením všech prodejen pod značku Sklizeno chce firma především zjednodušit zákazníkům orientaci na trhu, který byl dosud silně roztříštěný. Sortiment prodejen má zůstat zachován. Nový vzhled prodejen má odpovídat posunu ve směřování celé sítě Sklizeno směrem od farmářských potravin k moderním prodejnám potravin zdravého životního stylu, kde farmářské je jen jednou ze součástí.

„Sjednocení pod jednu značku je jedním z prvních kroků v naší vizi budování široce dostupných prodejen zdravého životního stylu. Sklizeno i Náš Grunt vznikaly v době, kdy byl hlavní důraz kladený na farmářské a lokální, po šesti letech už jsme ale dál a chceme zákazníkům nabídnout kvalitní potraviny v mnohem širším měřítku a v modernějším pojetí. I proto prodejny i vizuálně posouváme od farmářského vzhledu směrem k modernějšímu, čistšímu designu, který více odpovídá jejich nabídce,” popisuje vývoj konceptu Sklizeno David Kukla, zakladatel Sklizeno.

„Spojením tři sítí dohromady jsme vytvořili lídra v oblasti kvalitní, zdravých a bio potravin, ale kvůli různým značkám to z pohledu zákazníka nebylo ani poznat. Docházelo tak k tříštění komunikace a k nepřehlednosti a nesrozumitelnosti,“ doplňuje Petr Borkovec, ředitel Sklizeno Foods.

Páteř nabídky bude stát stále na kvalitních, lokálních potravinách, budou je dále doplňovat další moderní potraviny, jako jsou funkční potraviny, kvalitní polotovary a hotová jídla vlastní výroby i od externích dodavatelů a další.

V dubnu 2016 se Sklizeno propojilo se sítí prodejen My Food a v listopadu 2016 se sítí Náš Grunt. Aktuálně je v síti celkem 46 prodejen v Česku a na Slovensku.