V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Producent Mazač má online televizi Net Channel

Svůj pořad na internetovém kanálu Michala Mazače má mít i publicista Patrick Zandl.

Tvářemi Net Channelu jsou i Lukáš Langmajer a Karel Zima

Tvářemi Net Channelu jsou i Lukáš Langmajer a Karel Zima

Na českém internetu odstartoval videoweb Net Channel. Provozuje jej pražská produkční agentura Star Works. Tu od roku 2008 vlastní Michal Mazač, zkušený z klasické i internetové televize. Letos padesátiletý Mazač byl v letech 1994 až 2006 vedoucím produkce, respektive výkonným producentem v televizi Nova, pak přešel do internetové televize Stream.cz, kde v letech 2006 až 2008 působil jako ředitel výroby, respektive výkonný ředitel. Mazačova agentura Star Works též zastupuje moderátory Adélu a Dalibora Gondíkovy, herečku Terezu Kostkovou, zpěvačku Dashu a hudebníka Martina Kumžáka.

Net Channel začal v pondělí 5. září. Na webu slibuje zábavu, inspiraci, edukaci a vaření. Nabízí původní několikaminutové pořady včetně zpravodajských Net Channel News a „zvířátkových“ Názoorů a také filmy, aktuálně konkrétně snímek Ivo Macharáčka Intimity z roku 2014. Ještě v tomto týdnu má přibýt i pořad Kancelářská krysa běhá od Patricka Zandla, publicisty spjatého v minulosti s webem Lupa.cz. Podobně jako Mazač stál Zandl v roce 2006 u startu internetové televize Stream.cz, kterou od roku 2011 celou vlastní a provozuje Seznam.cz.

Koncem září má na Net Channelu dokonce přibýt sitcom ze současnosti Kriminálka Gottwaldov, budou v ní hrát Zdeněk Maryška, Leoš Noha či Monika Timková.

„Naším hlavním cílem je bavit diváky i když víme, že dělat humor není žádná sranda,“ prohlásil provozovatel kanálu Mazač. Jako hlavní cílovou skupinu si stanovil diváky starší třiceti let.

Pořady Net Channelu jsou volně přístupné, osazeny jsou videoreklamou (pre-rolly). Některá videa obsahují product placement. Web zahrnuje také statické reklamní plochy.

Jaké pořady dává Net Channel