Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Produkce Forleaf se mění na Bumerang Film

Tým Bumerang Film

Tým Bumerang Film

Produkce Forleaf, která se od roku 2013 zabývá tvorbou komerčních a dokumentárních videí, se přejmenovala na Bumerang Film. S tím souvisí i změna vizuální identity a spuštění webu bumerang.filmNově se produkce zaměří i na dlouhodobou tvorbu videí pro sociální sítě. Kromě tvorby videí zkoumá reklamu a to, jak ji lidé přijímají a vnímají. Videa umíme orientovat na maximální výkon, používáme pretesty, animatiky a A/B testování. Kromě filmařského řemesla je pro nás důležitá i efektivita,“ uvedl Jan Perout, ředitel Bumerang Filmu.

Forleaf v roce 2013 založili nyní už absolventi zlínské univerzity Jan Perout, Jonáš Vacek a Pavel Mašek. V základním týmu má produkce osm lidí a spolupracuje s dalšími mladými talenty. Mezi klienty patří například e-shop s elektronikou CZC.CZ, Česká Zbrojovka z Uherského Brodu, e-shopy Vivantis.cz, Prozdraví.cz, stavební firma Navláčil, výrobce zateplení Isover, výrobce zmrzlin Adria Gold, výrobce oken Sulko, Zlínský fotbalový klub, Jihomoravský kraj a další.

Tým také spolupracoval na dokumentech a seriálech, třeba na filmu o trilogii Zahradnictví, kterou režíroval Jan Hřebejk. K 800. výročí založení řádu Dominikánů natočil také film Psi Páně režiséra Jonáše Vacka a aktuálně vyrábí dokumentární film ke 100. výročí zlínského fotbalového klubu FC Fastav Zlín.