Produkční agentura Nice! se rozrůstá a hlásí nové tváře

Account managery vede Lenka Reiterová, produkci Jakub Forman. Přišla Jana Samšuková. 

Zleva Jana Samšuková, Jakub Forman, Veronika Dvořáková, Lenka Reiterová

Zleva Jana Samšuková, Jakub Forman, Veronika Dvořáková, Lenka Reiterová

Pražská kreativní produkční agentura Nice! mění strukturu a posiluje tým. Oddělení client service nově vede Lenka Reiterová jako account director, v Nice! působí už sko dva roky, dřív pracovala na obdobné pozici v agentuře Symbio, v neziskovém sektoru a kultuře. Do týmu Reiterové pak přišly Veronika Dvořáková z Ogilvy a Michaela Stará jako account manažerky pro klienty Sazka, Blizzard Entertainment nebo Eduzměna.

Na manažerskou pozici se po tříletém působení v Nice! posouvá také Jakub Forman, produkční a režisér, který zaštítí kompletní produkci. Na pozici new business director nastoupila Jana Samšuková. Přebírá si péči o nové klienty, projekty a částečně kreativu. V minulosti pracovala jako marketingová specialistka a idea maker ve společnostech KPMG Česká republika, Astratex.cz nebo pod vlastním brandem Blackout Production.

Kreativní tým posiluje také Natálie Kratochvílová, která se specializuje zejména na obsah na sociálních sítích a v online prostředí a má za sebou práci pro komerční subjekty, neziskový sektor nebo kulturní instituce. Vedla například sociální sítě a marketing hnutí Milion chvilek.

Nice! se specializuje na virtuální výrobu a VFX, firmu rovnými díly vlastní Jan Pažin, Marek Štolún, Václav KrbůšekRadim Zeifart. Mezi významné klienty patří Seznam.cz, Eduzměna, Blizzard Entertainment a reklamní  agentury Triad Advertising nebo Symbio Digital. Loni na podzim agentura otevřela vlastní studio v pražském Karlíně. Zároveň působí v reklamní agentuře pro neziskovky, ve studiu Družina s.r.o.

Sdílejte