Proficio má osm nováčků a několik dalších klientů

Brněnská marketingová agentura Proficio se rozrůstá o dalších osm specialistů, o české i mezinárodní klienty se tak stará skoro šedesátičlenný tým. Do klientského portfolia patří Ytong nově v Rakousku (agentura dlouhodobě dělá pro značku v Česku a na Slovensku), účetní aplikace iDoklad, fitness e-shop Aktin, poskytovatel úvěrů Home Credit (zde agentura pomáhá se začleněním real-time biddingu do programatických kampaní a implementací pokročilého trackingu), výrobce topných těles Korado a na Slovensku prodejce elektroniky Okay.

Lenka Procházková

Lenka Procházková

S rozšiřováním týmu a portfolia klientů přichází víc projektového řízení. S tím bude v nově pomáhat Lenka Procházková, která nastupuje na pozici projektové manažerky. Zúročí tak zkušenosti z vedení menších týmů v oboru vydavatelství, prodeje a PR.

Oliver Kubička

Oliver Kubička

O klienty v německy mluvících zemích se nyní v Proficiu stará Oliver Kubička. Zaštiťuje projektový management a exekutivu. Dřív působil jako vedoucí sales oddělení jedné z poboček u Saint-Gobain Building Distribution, u Obchodní komory Švýcarsko-Česká republika a pro německy mluvící trhy u Zoneru.

Jana Leitnerová

Jana Leitnerová

Martin Matěj

Martin Matěj

Také kreativní tým Proficia hlásí dva další členy. Na pozici produkční nastupuje Jana Leitnerová. Na starost bude mít kompletní zajištění videoprodukce. Naváže tak na svoje zkušenosti jako PR manažerka, správce sociálních sítí a copywriter. Kreativu doplní i kameraman Martin Matěj, který se věnuje profesionální tvorbě od roku 2014.

Leona Mirošová

Leona Mirošová

Petra Slavíková

Petra Slavíková

Z Foxy do facebookového týmu přichází Leona Mirošová. Zaměří se na kampaně klientů napříč sociálními sítěmi. Právě na sítích se bude o community management klientů nově starat Petra Slavíková, která rozšiřuje obsahový tým. Dřív působila jako stážistka v České tiskové kanceláři a současně pracuje jako redaktorka v brněnských Centrum News.

Šimon Macek

Šimon Macek

Veronika Zavřelová

Veronika Zavřelová

K vývojovému týmu se připojuje kodér Šimon Macek a programátorka Veronika Zavřelová. Ta dřív pracovala jako advokátní koncipientka. Do agentury nastoupila na tříměsíční stáž po kurzu od Czechitas a po skončení stáže v Proficiu zůstává. Macek zase vyměnil studium filmu a vizuálních médií za výpočetní technologie a má za sebou i tvorbu vlastní aplikace.