Profinaut od LMC slibuje prověřené kontakty na odborníky

Rodina služeb LMC se rozrůstá o aplikaci Profinaut, která firmám pomůže získat doporučení na profesionála bez složitého průzkumu trhu. Odborníci si zase mohou vyzkoušet práci pro jiné firmy, na menších i větších zakázkách, využít své zkušenosti i mimo svůj hlavní obor. „Vizí LMC je dát zaměstnancům větší flexibilitu a svobodu v práci a firmám rychlý přístup k odborníkům na projekty a konzultace,“ osvětluje pozadí projektu Adam Hazdra, který projekt Profinaut v LMC vede.

Síť Profinautů je pouze na pozvání. Za každého nového člena se musí někdo zaručit. V České republice vás v tuto chvíli nasměruje na 170 expertů na marketing, IT, nebo inovace, management a strategie, celkem pokrývá zhruba 140 kompetencí. Vidíte pool odborníků, kteří jsou v dané oblasti k dispozici, jejich medailonek, dostupnost a kolik jiných Profinautů je doporučuje - a vybraného člověka lze okamžitě kontaktovat. V Polsku se za 5 týdnů od startu zapojilo již více než 70 expertů a rychle přibývají další.

Aplikace je ode dneška dostupná v Česku a Polsku, pro iOS i Android. Stažení aplikace, vyhledávání v databázi i spojení s experty je bez omezení a zdarma. LMC počítá s tím, že chce mít v každé zemi do konce roku přes deset aktivních tisíc uživatelů.

Sdílejte