Národní federace hudebního průmyslu rozeslala v podobě PDF první číslo čtvrtletníku Svět vinylů, pro první kvartál 2018. Jde o přehled novinek, redakci vede Josef Vlček. „Vzhledem k rostoucí oblibě tohoto specifického formátu jsme přistoupili k této formě jeho propagace,“ vzkazují gramofirmy.

Profit pod Mladou frontou změnil vzhled

Servisní měsíčník pro malé a střední firmy přidává „příběhy úspěchu“ a byznysmenů.

Nová podoba tištěného Profitu

Nová podoba tištěného Profitu

Vydavatelství Mladá fronta po odprodeji části portfolia konkurenčnímu Czech News Centre inovuje další titul, který ji zbyl. Ekonomický měsíčník Profit se dočkal změny vzhledu i obsahu. Titul dostal také nový web Profit.cz (funguje pod webem Finance.cz), který cílí na manažery a střední management významných tuzemských podniků. Distribuce titulu je řízená, prakticky jen mimo Prahu. Doménou Prahy naopak zůstává sesterské Euro, nedávno též redesignované na papíře i online.

Profit je nejstarším ekonomickým magazínem v Česku, vychází od roku 1990. Důraz dává na servisní a praktické informace pro podnikatele a živnostníky, neztracuje ale nově ani obsah běžný v jiných ekonomických časopisů, jako jsou příběhy byznysmenů či „úspěchů“. Šéfredaktorem Profitu zůstává Petr Švihel.

Nová podoba Profitu na webu

Nová podoba Profitu na webu