Project Agora přichází s novou nativní funkcí Prozkoumejte více

Project Agora

Project Agora

Weby mají nyní k dispozici nový monetizační nástroj Prozkoumejte více, který zabezpečuje, že mobilní uživatelé, kteří přichází na web ze sociálních sítí a aplikací, zůstávají na jejich stránkách déle.

Děje se tak díky tomu, že uživateli před případným odchodem poskytnou maximálně relevantní doporučení na další obsah daného webu.

Nástroj Prozkoumejte více má působivý výkon jak na chytrých telefonech, tak i na tabletech. Jeho nasazením získá web v průměru o 60 % vyšší RPM (celkové výnosy na tisíc zobrazení) a o 100 % se navýší organická hodnota CTR na chytrých telefonech, v případě tabletu je to navýšení o 45 % u RPM a organické CTR je vyšší o 30 %.

Přidat tuto funkci je velmi jednoduché, zvláště pro stávající weby, které již spolupracují s Project Agora. Tým expertů z Project Agora se postará o hladký proces nasazení tohoto nástroje, ze strany webu není potřeba žádné práce navíc, přičemž výsledky jsou okamžité.

Za posledních pár měsíců už více než 250 webů nasadilo funkcionalitu Prozkoumejte více na své mobilní verze. „Díky snaze udržet uživatele déle na webu a zároveň navýšit své příjmy mi přijde nasazení našeho nástroje jako velmi užitečné pro každý web. Je to velké vítězství pro každého,“ říká Nikos Komninos, obchodní ředitel pro Evropu ze společnosti Project Agora.

Text je placenou propagací společnosti Project Agora

Sdílejte