V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Propagaci Malty v Česku zajistí Travel Advance

Přilákat víc českých návštěvníků na Maltu bude mít nově za úkol agentura Travel Advance, která vyhrála mezinárodní tendr pořádaný Maltským úřadem pro turismus, jehož marketingovým manažerem je Carlo Micallef. V Praze sídlící firma, kterou vlastní Paddington Tucker, se už v Česku a dalších zemích stará mimo jiné o propagaci Dubaje. Maltu bude mít na starost i na Slovensku a v Polsku. Klíčovým reprezentantem v Česku bude Kristyna Gottwaldová z pražské kanceláře Travel Advance.

Kristyna Gottwaldová

Kristyna Gottwaldová

Hlavním úkolem nově vybrané agentury bude představit české cestující veřejnosti to nejlepší, co Maltské souostroví nabízí - od přírodních krás, přes kulturu až po gastronomii. Pokračovat chce i v prezentaci Malty jako destinace pro anglické jazykové pobyty pro všechny věkové skupiny, a zaměří se i na sportovní, svatební či církevní turistiku.

Travel Advance chce ukazovat výhody pobytů na Maltě i mimo hlavní letní sezonu, kdy díky středomořskému klimatu na souostroví stále panuje příjemné počasí s mírnými zimami a 300 dny slunečního svitu. Kromě mladých lidí a rodin s dětmi tak chce cílit třeba i na seniory, pro něž by mohly být lákadlem i ceny, které jsou na Maltě prakticky stejné jako v Česku.

Agentura bude k marketingové propagaci využívat většiny media typů, PR, influencery i pravidelná školení prodejců cestovních kanceláří a agentur.