Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Propagaci Samurai Shotu dělá Linda Antony

Linda Antony

Linda Antony

Český výrobce čajového energy drinku Samurai Shot začal v oblasti PR a marketingu spolupracovat s externistkou Lindou Antony. Ta v minulosti pracovala v muzem voskových figurín Grévin Prague jako ředitelka komunikace, zkušenosti má i z agenturního prostředí – působila v Havas PR nebo Ogilvy PR. Před deseti lety dělala brand manažerku v magazínu Glanc.

„Bude se starat zejména o mediální komunikaci, ale částečně také o marketingové aktivity Samurai Shot, které v poslední době rostou a naše síly na ně nestačí. V příštím roce plánujeme i řadu novinek, zejména v oblasti marketingu, ale i obchodu,“ říká k novému zapojení Lindy Antony Jaromír Horák, jeden z majitelů značky Samurai Shot, která je na trhu dva roky.

Zleva Jaromír Horák a Martin Solnička

Zleva Jaromír Horák a Martin Solnička, kteří stojí za značkou Samurai Shot