Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Propagaci Samurai Shotu dělá Linda Antony

Linda Antony

Linda Antony

Český výrobce čajového energy drinku Samurai Shot začal v oblasti PR a marketingu spolupracovat s externistkou Lindou Antony. Ta v minulosti pracovala v muzem voskových figurín Grévin Prague jako ředitelka komunikace, zkušenosti má i z agenturního prostředí – působila v Havas PR nebo Ogilvy PR. Před deseti lety dělala brand manažerku v magazínu Glanc.

“Bude se starat zejména o mediální komunikaci, ale částečně také o marketingové aktivity Samurai Shot, které v poslední době rostou a naše síly na ně nestačí. V příštím roce plánujeme i řadu novinek, zejména v oblasti marketingu, ale i obchodu,“ říká k novému zapojení Lindy Antony Jaromír Horák, jeden z majitelů značky Samurai Shot, která je na trhu dva roky.

Zleva Jaromír Horák a Martin Solnička

Zleva Jaromír Horák a Martin Solnička, kteří stojí za značkou Samurai Shot