Provoz u DPD nově řídí Rudolf Žůrek, bývalý šéf logistiky v Alze

Rudolf Žůrek

Rudolf Žůrek

Do vysokého managementu přepravní firmy DPD přijde na začátku září nový provozní ředitel, stane se jím Rudolf Žůrek. V DPD se jedná o nově otevřenou pozici. 

Žůrek má předchozí pracovní zkušenosti v oblasti řízení a logistiky z vedoucích pozic například v Delta Pekárnách nebo Doosan Bobcat. Jeho poslední pozicí, ze které do DPD přichází, bylo vedení logistiky v největším českém e-shopu Alza.cz, kde působil devět let. Stojí tak za vybudování infrastruktury a logistickými inovacemi e-shopu. Na Žůrkovo místo v Alze nastupuje Jan Klička.

Nový provozní ředitel bude mít v přepravní firmě na starosti hlavně rozvoj celé přepravní sítě s důrazem na atraktivitu DPD jako zaměstnavatele. „S více než patnáctiletými zkušenostmi v oboru logistiky a z toho devíti lety strávenými v Alze jsem měl pocit, že je čas se posunout dál a přijmout novou příležitost. Se znalostí prostředí a firemní kultury v DPD, která je mi velmi blízká, jsem jejich nabídku proto velmi kvitoval. Věřím, že společně s týmem motivovaných kolegů, které jsem měl tu čest již poznat, dokážeme posunout společnost o krok kupředu a upevnit tak status logistického lídra na trhu,” řekl Žůrek.