Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Vesecká provozní ředitelkou Dorlandu

Manažerka Markéta Vesecká povýšila, teď zodpovídá za každodenní provoz agentury.

Markéta Vesecká

Markéta Vesecká

Agentura Dorland rozšířila svůj vedoucí tým. Novou provozní ředitelkou agentury se stala Markéta Vesecká, dosavadní operation manažerka. Zodpovídá za kompletní chod agentury a za její každodenní provoz. „Vzhledem ke vzrůstajícímu počtu zaměstnanců, klientů či tendrů i zvýšeným nárokům na back office bylo nezbytné doplnit management agentury a ustanovit tuto novou pozici,“ říká Lucie Češpivová, ředitelka Dorlandu.

Vesecká má víc než desetiletou zkušenost v oblasti marketingu, působila mimo jiné jako projektová manažerka ve firmě Open and Lowe nebo jako account manažerka ve společnosti Sajlers & partners. V Dorlandu pracuje s krátkou přestávkou od roku 2012. K jejím úkolům loni patřila stabilizace agenturního týmu, spuštění činnosti dvou nových oddělení agentury Dorland Business development a Dorland Co-branding a zvýšení aktivit a stabilizace oddělení Dorland Digi.