Seznam Zprávy se uvedly v nové podobě. Web chce posílit investigativu, sekci o byznysukomentáře. „V internetovém prostředí chceme být tím, čím bývaly ve zlaté éře tradiční, nezávislé noviny,“ prohlašuje šéfredaktor Jiří Kubík. V redakci dělá přes 70 lidí, včetně externistů. 

Provozním šéfem Slevomatu je Veselý ze Seznamu

Ladislav Veselý

Ladislav Veselý

Slevový portál Slevomat rozšířil své nejvyšší vedení. Na pozici provozního ředitele nastoupil produktový manager Ladislav Veselý. Ten do loňska působil v Seznamu, kde začínal v roce 2011 jako produktový manažer videoplatformy Stream.cz a postupně se vypracoval na pozici ředitele divize. Mezitím rok působil jako produktový ředitel vydavatelství Economia.

Ve Slevomatu dostal za úkol vybudovat seniorní tým v produktu a designu. Má se starat o implementaci přímých rezervací do všech kategorií, rozvíjení rezervačního systému pro partnery, personalizaci nabídek a budování produktu pro prodej zájezdů naší cestovní kanceláře. Zároveň se stane pravou rukou generální ředitelky Slevomatu Marie Havlíčkové pro denní operativu. Havlíčková se víc zaměří na strategii a budoucí směřování firmy.