Průvodce nabízí motorkářům tipy z tras v Evropě či offline navigaci

V rámci Offroad Guide vyšlo už pět motorkářškých průvodců

V rámci Offroad Guide vyšlo už pět motorkářškých průvodců

Knižní motorkářský průvodce Offroad Guide od Michala Petrlíčka se dočkal mobilní verze. Aplikace nabízí elektronickou podobu zatím tří knih z celkové nabídky autora: Alpské šotoliny, Bosenské šotoliny a Rumunské šotoliny. Oproti tištěné verzi jsou však interaktivní a uživatelům přinesou více informací.

„Aplikace je výhodná pro ty, kteří používají k navigování na svých cestách mobilní telefony,“ vysvětluje Petrlíček. Kromě toho, že si motorkáři mohou stáhnout digitální verzi průvodců a mít je tak vždy při ruce, je součástí apky i přesměrování na offline navigaci, do které jsou integrované trasy z knih. U každé kapitoly je navíc také mapa s vyznačenými zajímavostmi nebo možnými komplikacemi na trase, kterou autor slibuje aktualizovat.

Aplikace je ke stažení zdarma a ze všech tří knih nabízí kromě obsahu také ukázkovou část kapitoly se všemi informacemi, fotografiemi, mapou trasy i offline navigací. Celé knihy je možné si přes Offroad Guide také zakoupit, každá z nich stojí 399 Kč. Pro majitele tištěných verzí však apka nenabízí žádný způsob, jak již provedený nákup prokázat i v aplikaci, pokud chtějí digitální podobu, musí si knihu zakoupit znovu. Offroad Guide je dostupný zatím pouze pro iOS.

Aplikace Offroad Guide zatím nabízí jen první tři knihy

Aplikace Offroad Guide zatím nabízí jen první tři knihy

Součástí je i ukázková první kapitola popisující zajímavosti na trase

Součástí je i ukázková první kapitola popisující zajímavosti na trase

Každá kapitola obsahuje také grafický přehled trasy

Každá kapitola obsahuje také grafický přehled trasy