Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Public affairs v Graylingu vede Radka Lang

Nová šéfka divize se chce podílet na zlepšování pověsti lobbingu v českém prostředí.

Radka Lang

Radka Lang

Divizi public affairs – služeb od politického monitoringu přes vnější komunikaci až po legislativní lobbing – komunikační agentury Grayling vede nově Radka Lang. „Ve své nové roli se zaměřím na zvýšení sektorové specializace našich konzultantů. Rovněž se chci aktivně podílet na zlepšování pověsti lobbingu v českém prostředí,“ prohlásila.

Lang v agentuře pracuje od roku 2014, dosud se specializovala na rychloobrátkový sektor, finanční regulaci a informační technologie. V minulosti dělala na ministerstvu zahraničí na odboru OSN, kde se zabývala problematikou nešíření ručních a lehkých zbraní, pak v Japan Tobacco International zodpovídala za oblast evropské legislativy a vnitřní komunikaci.

Pobočka nadnárodní agentury Grayling je na českém trhu od roku 1993, public affairs se věnuje od roku 2004.