Publicis sestěhuje své agentury do Docku v Libni

Do nového sídla se ze dvou adres přesune na jaře 2020 všech 450 zaměstnanců 13 agentur.

Dock v pražské Libni

Dock v pražské Libni

Dock v pražské Libni

Dock v pražské Libni

Dock v pražské Libni

Dock v pražské Libni

Dock v pražské Libni

Dock v pražské Libni

Česká pobočka komunikační skupiny Publicis Groupe se na jaře 2020 přestěhuje do nových kanceláří ve čtvrti Dock v pražské Libni. Do nového sídla se přesune všech 450 zaměstnanců 13 agentur skupiny, které dosud sídlily na dvou adresách v Holešovicích (tam původní Publicis) a na Smíchově (zde dosud je před rokem koupená skupina Kindred). Stěhování do společných prostor je dalším krokem, která má usnadnit spolupráci mezi lidmi napříč celou skupinou.

Na holešovické adrese Jankovcova 23 sídlí větší část, konkrétně agentury Zenith, Spark Foundry, Starcom, Starlink, Blue 449, Performics, PMX, Saatchi & Saatchi, Leo Burnett, Publicis Praha a Newcast. Agentury Kindred a Red Media, které se ke skupině loni přičlenily, zůstávají v původních kancelářích v Drtinově 8. „Sestěhování na společnou adresu proběhne na přelomu května a června 2020,“ oznámila grupa.

„V Docku bude vedle kanceláří jednotlivých agentur také dostatek pracovních zón pro agilní týmy sestavené na míru jednotlivým klientům ze specialistů všech našich týmů,“ přiblížil šéf Publicisu pro střední Evropu Tomáš Varga.

Čtvrť Dock roste na pomezí Libně, Karlína a Holešovic. Publicis tam bude největším nájemcem administrativní budovy Dock In Four, kde obsadí dvě horní patra o celkové ploše 5.000 metrů čtverečních s možností dalšího růstu. Prostor disponuje množstvím balkónů a teras, z nichž bude výhled na marinu a relaxační zónu v oblasti slepých ramen řeky Vltavy. Developerem projektu Dock je skupina Crestyl.