Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Publisherkou lifestylů v Burdě bude Lucci

Burda Praha rozdělila své časopisy mezi Chiaru Lucci, Zuzanu Diniz Sousa a Petra Kabrnu.

Chiara Lucci

Chiara Lucci

Rodilá Italka Chiara Lucci bude od ledna 2016 šéfkou publisherů ve vydavatelství Burda Praha. To přitom i svých hlavních časopiseckých značek hodlá důsledně šířit obsah nezávisle na platformě - na papíru či v digitálním prostředí jako text či video. V Burdě na to má dohlédnout nově dohlížet i zmíněná Lucci. „Očekáváme, že její vedení všech našich módních a luxusních značek povede k růstu digitálních obchodních tržeb,“ popsala cíl nové podřízené šéfka Burdy Praha Petra Fundová.

Burda produkuje lifestylové časopisy Elle, Marianne, Marie Claire, Joy, Burda, Svět ženy, InStyle, pro ženy Katku, pro muže Maxim nebo Chip, a také tituly zaměřené na hobby nebo křížovky.

  • Lucci se má starat o lifestylové tituly Elle, Elle Decoration, Marianne, Marie Claire, InStyle, Joy, Maxim a jeho odnož Masooo!
  • Ženské a hobby tituly Svět ženy, Katka, Burda Style, Apetit, Marianne Bydlení, Venkov & styl, Pošli recept, Naše krásná zahrada, Náš útulný byt a křížovkářské magazíny má jako publisherka na starosti Zuzana Diniz Sousa.
  • O technické tituly Chip a Počítač pro každého a veškeré internetové projekty a platformy Burdy zaštítí publisher Petr Kabrna.