Pyxis přebírá komunikaci pro Whalebone a Fitshaker

Whalebone ochraňuje počítačové sítě, Fitshaker expanduje ze Slovenska na český trh.

Denisa Juna

Denisa Juna založila agenturu Pyxis v roce 2013

PR agentura Pyxis se nově stará o komunikaci technologické společnosti Whalebone a slovenské firmy Fitshaker. Novým klientům bude zajišťovat především media relations. Whalebone se zaměřuje na kyberbezpečnost a chrání uživatele významných národních operátorů v Evropě a milionů dalších zákazníků po celém světě. Fitshaker je platforma pro online cvičení expandující ze Slovenska do Česka.

„Fitshaker má na Slovensku pozici lídra, zaujímá 65% podíl na trhu a své služby se proto firma rozhodla rozšířit i do České republiky. Má ambice stát se významným hráčem i u nás,“ přibližuje šéfka agentury Denisa Juna. „V Pyxis si bereme na starosti zvýšení brand awareness, zajistíme komunikaci značky a vizibilitu v médiích.“

„Whalebone pomáhá velkým hráčům po celém světě chránit jejich počítačové sítě,“ doplňuje k druhému novému klientovi. „Společně můžeme v médiích odkrývat nekalé praktiky hackerů nebo upozorňovat na nebezpečí, které v oblastí kyberbezpečnosti právě hrozí,“ plánuje.

Denisa Juna založila Pyxis v roce 2013. Od té doby agentura pomohla nastavit a spravovat komunikaci pro několik desítek klientů. Nyní působí na 18 evropských trzích a specializuje se na PR strategii, analýzu mediálního trhu, a především na dlouhodobé organické vytváření mediálních výstupů.