Jak koronavirus dopadá na média, marketing a maloobchod v Česku? Čtěte ve speciální příloze.

Úvodník

Jsme s vámi

Jsme s vámi

Tým Médiáře je připraven pracovat dál jako dosud, dál jsme tady pro komunikaci vašich agentur i dalších firem. Pro oznámení nejrůznějšího charakteru je vám k dispozici hlavně denní newsletter, který každé všední ráno odchází na víc než 2.500 lidí v […]
Seznam Zprávy nasazují novou podobu webu

Seznam Zprávy nasazují novou podobu webu

Seznam Zprávy se uvedly v nové podobě. Web chce posílit investigativu, sekci o byznysu, komentáře. „V internetovém prostředí chceme být tím, čím bývaly ve zlaté éře tradiční, nezávislé noviny,“ prohlašuje šéfredaktor Jiří Kubík. V redakci dělá přes 70 lidí, včetně externistů. 
Odešel Karel Gott

Odešel Karel Gott

Odešel Karel Gott. Připomeňte si jej v pořadech televize či v hudebních nahrávkách. „Osou Gottova společenského vystupování byla úcta k ženě,“ připomíná Josef Vlček. A také měl styl Čendy. Skvělým proslovem se při zádušní mši se svým celoživotním kamarádem rozloučila Jiřina Bohdalová.
Hudebník Karel Vágner prodal Multisonic

Hudebník Karel Vágner prodal Multisonic

Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.