Rádia Lagardere na RadioCafe.cz podpoří Centrum, Seznam už ne

Někdejší spolupráce s komunitním serverem Lidé.cz z portfolia Seznamu, lídra trhu, zřejmě nepřinesla kýžený výsledek, a tak se teď provozovatel Evropy 2 či Frekvence 1 spoléhá na českou portálovou dvojku.

RadioCafe.cz. Repro: Centrum HoldingsStreamovanou hudbu i vysílání celoplošných rádií přináší na internetu nová služba RadioCafe.cz, společný projekt mediální skupiny Lagardere Active ČR a Centrum Holdings, provozovatele portálů Centrum.cz, Atlas.cz či online deníku Aktuálně.cz.

Lagardere už v minulosti vstoupit mohutněji na internet zkoušelo, tehdy se ale spolehlo na konkurenční Seznam.cz, nejnavštěvovanější český portál. Od října 2008 umístilo třicet streamů různých hudebních žánrů na komunitní server Lide.cz. Spolupráce ale zřejmě nepřinesla kýžený výsledek, skončila loni na podzim a tak se teď Lagardere spoléhá na českou portálovou dvojku.

V portfoliu Radiocafe.cz se objeví celoplošná rádia Evropa 2 a Frekvence 1, pražské rádio Bonton a Dance radio, dětské rádio Pigy s pohádkami a písničkami a také YouRadio, hrající dle hudebních preferencí uživatele. Nabídku doplní žánrová rádia s rockovou, taneční, elektronickou i ryze českou hudbou či hity 80. let.

Nabídku rádií doplňují na stránce odkazy na kulturní zpravodajství Aktuálně.cz.