Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Rádio Country řídí Daňhel ze západních Čech

Skupina Radio United mění manažery svého rádia a obchodního zastoupení.

Jaroslav Daňhel

Jaroslav Daňhel

Ředitelem rozhlasové stanice Country Radio se v rámci skupiny Radio United stal Jaroslav Daňhel, bývalý regionální ředitel stanic skupiny ze západních Čech. V Daňhelově kompetenci bude program, marketing a obchod rádia Country v rámci celé republiky. Country je druhým nejposlouchanějším regionálním rádiem v Česku, denně je ladí 235.000 posluchačů.

Jiří Klokočka

Jiří Klokočka

Novým regionálním ředitelem Radio United Services pro západní Čechy se stal Jiří Klokočka, který bude zodpovědný za chod rádia Kiss Proton a dále za obchodní zastoupení rádií Beat, Country, Signál a Impuls v uvedeném regionu.