Rádio Impuls má pořad o vaření s šéfkuchařem Romanem Paulusem

Roman Paulus

Roman Paulus

V sobotu 4. května startuje na Rádiu Impuls nový pořad Vše o vaření (tentýž název používá i ČT či web Media Factory). Každou sobotu mezi 12. a 13. hodinou připraví Jan Benešovský spolu s šéfkuchařem Alcronu Romanem Paulusem, držitelem Michelinské hvězdy, ve vysílání jeden recept - od výběru a nákupu surovin po servírování.

Nejde o první jarní novinku ve vysílání Impulsu, nejposlouchanější rádio v Česku jich v dubnu zařadilo několik.

  • Od pátku 5. dubna vysílá pořad o úspěšných podnikatelích Tajemství úspěchu, v němž moderátor Benešovský představuje úspěšné české podnikatele a manažery, jejich firmy a produkty.
  • V rámci odpoledního schématu se od úterý 2. dubna prodloužil blok Fanda a jeho česká banda na tři hodiny, tedy od 15 do 18 hodin, hrají jen české nebo slovenské skladby a zaměřuje se na tuzemské reálie, třeba formou soutěží.
  • Rovněž navazující blok Večerní pohoda na Impulsu s Martinem Šnýdrem je delší, jde až do 21 hodin. Od pondělí 8. dubna navíc navazuje od 21 do 22 hodin hodina skladeb na přání Písničky mého života. Jde je vybírat na webu, tutéž aplikaci používá od února sesterská stanice RockZone, pro pořad Pustý ostrov.