V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Radio United nabízí speciální projekty

Mediální zastoupení Radio United spojuje do inzertního balíčku rádia Kiss, Beat a Country.

Propagaci rádií Kiss zajišťují kisspatrolky. Foto: Kiss

Propagaci rádií Kiss zajišťují kisspatrolky. Foto: Kiss

Rozhlasové mediální zastupitelství Radio United Services patřící do skupiny GES Ivana Zacha, která je zároveň polovičním vlastníkem televize Prima, uvádí na trh nový inzertní balíček rozhlasové reklamy Radio United Creative. Ten má zajistit celoplošný dosah kombinací rádií ze sítě Kiss a stanic Beat a Country. Kromě klasické spotové reklamy jde zejména o možnost využití speciálních projektů. Těmi jsou například promo týmy jednotlivých rádiových stanic, jenž podporují značku rádia (mají polepená auta a oblečení) a zároveň mohou dělat reklamu dalším klientům. Takzvané kisspatrolky sítě rádií Kiss třeba v květnu podporovaly cestovní kancelář Čedok.

V rámci nového obchodního balíčku Radio United garantuje zpracování zadání klienta na speciální komunikaci do 48 hodin. Celkový týdenní zásah rádií Kiss, Beat a Country dosahuje podle výsledků Radio projektu 1,6 milionu posluchačů. 

Radio United se v druhé polovině loňského roku spojilo při prodeji reklamy s nejposlouchanější rozhlasovou stanicí Impuls firmy Londa, patřící stejně jako vydavatelství Mafra koncernu Agrofert Andreje Babiše. V reakci na to se největší mediální zastoupení na trhu MMS (Media Bohemia) a RRM (Lagardere Active) spojila a vytvořila společný subjekt Radiohouse. Podle posledních výsledků Radio projektu má Radio United na trhu na základě poslechovosti zastupovaných stanic podíl 23 % a Radiohouse 52 %.

Radio United nabízí při prodeji rozhlasové reklamy zadavatelům balíčky Total, kde jsou zastoupené všechny stanice včetně Impulsu, Optimal (nabídka inzerce v rádiích Country, Beat, Impuls a Signál) a Progressive (Kiss, Rádio 1, Impuls, Spin a RockZone).