Asociace komunikačních agentur vydala svou ročenku za období 2018. Ta poprvé obsahuje komplet případových studií vítězných prací výroční soutěže Effie s komentáři porotců. Stahujte zdarma.

Rádio Zet nově řídí Nejedlá z Mediaforce

Mediální koncern Lagardere sáhl po další manažerce z vydavatelství firemních časopisů.

Vladimíra Nejedlá

Vladimíra Nejedlá na mikrokonferenci Médiáře koncem roku 2015. Foto: Vojta Herout

Na pozici ředitelky informačního rádia Zet, společného podniku rozhlasových skupin Lagardere a Media Bohemia, nastoupila v dubnu Vladimíra Nejedlá. Přichází z vydavatelství firemních magazínů Mediaforce. To s Lagardere – se stanicí Evropa 2 – spolupracovalo na časopisu 360°. Do Lagardere loni z Mediaforce přešla Lenka Maureryová, na pozici ředitelky právě Evropy 2. Vladimír Nejedlá před Mediaforce celkem 11 let působila ve vydavatelství Economia, kde pečovala o nejvyšší segment zákazníků. Má zkušenosti z mediální agentury Médea a byla též u zavádění bezplatného deníku Metro v Česku.

Role Nejedlé v rádiu má být především obchodní. “Jejím úkolem bude rozvoj značky na rádiovém trhu a vyhledávání nových obchodních příležitostí,“ uvedl prezident české pobočky Lagardere Michel Fleischmann. “Mojí prioritou je další rozvoj stanice a získání nových partnerů,” potvrzuje Nejedlá. “Orientovat se chci také na obsah. Lidé z byznysu potřebují správné informace a nemají čas na to, aby je vybírali z různých zdrojů a složitě vyhledávali.” Slíbila i “přijít s novými formáty”.