Reckitt Benckiser najal na PR Adison

Agentura začíná pracovat na kampaních značek Durex a Vanish.

Reckitt Benckiser patří k mezinárodním prodejcům řady značek

Reckitt Benckiser patří k mezinárodním prodejcům řady značek

Novou PR agenturou společnosti Reckitt Benckiser pro Česko a Slovensko se stala agentura Adison. Reckitt Benckiser si ji vybral v tendru na poskytovatele komplexního PR, který byl paralelně veden i pro maďarský trh (tam zvítězila agentura Twist Communication). Rozhodnutí o výsledku ýběrového řízení na PR přichází poměrně krátce po ukončení jiného tendru Reckitt Benckiseru, a to na digitální komunikaci, v němž zvítězila agentura Triad Advertising.

Adison se bude starat primárně o značky Durex, Scholl a volně prodejné léky Strepfen, Nurofen a Gaviscon. Aktuálně se agentura podle své PR ředitelky Alžběty Pavlínové podílí na realizaci letních kampaní značky kondomů Durex a značky odstraňovače skvrn Vanish, přičemž PR aktivity by se měly na podzim rozšířit také na výrobky Air Wick a Dettol. Agentura má spravovat lokální PR kampaně se zaměřením na media relations a kooperaci s bloggery. O propagaci těchto značek bude pečovat tým v čele s Danielou Pokornou, specialistkou na lifestylovou komunikaci.

Reckitt Benckiser patří mezi přední mezinárodní prodejce rychloobrátkového zboží. Mezi jeho nejznámější brandy patří kromě zmiňovaných také Veet, Calgon, Finish, Woolite či Cillit Bang.