Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Reckitt Benckiser najal na PR Adison

Agentura začíná pracovat na kampaních značek Durex a Vanish.

Reckitt Benckiser patří k mezinárodním prodejcům řady značek

Reckitt Benckiser patří k mezinárodním prodejcům řady značek

Novou PR agenturou společnosti Reckitt Benckiser pro Česko a Slovensko se stala agentura Adison. Reckitt Benckiser si ji vybral v tendru na poskytovatele komplexního PR, který byl paralelně veden i pro maďarský trh (tam zvítězila agentura Twist Communication). Rozhodnutí o výsledku ýběrového řízení na PR přichází poměrně krátce po ukončení jiného tendru Reckitt Benckiseru, a to na digitální komunikaci, v němž zvítězila agentura Triad Advertising.

Adison se bude starat primárně o značky Durex, Scholl a volně prodejné léky Strepfen, Nurofen a Gaviscon. Aktuálně se agentura podle své PR ředitelky Alžběty Pavlínové podílí na realizaci letních kampaní značky kondomů Durex a značky odstraňovače skvrn Vanish, přičemž PR aktivity by se měly na podzim rozšířit také na výrobky Air Wick a Dettol. Agentura má spravovat lokální PR kampaně se zaměřením na media relations a kooperaci s bloggery. O propagaci těchto značek bude pečovat tým v čele s Danielou Pokornou, specialistkou na lifestylovou komunikaci.

Reckitt Benckiser patří mezi přední mezinárodní prodejce rychloobrátkového zboží. Mezi jeho nejznámější brandy patří kromě zmiňovaných také Veet, Calgon, Finish, Woolite či Cillit Bang.