Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Red Bull uvedl plechovky s tváří snowboardistky Samkové

Snowboardistka Eva Samková

Snowboardistka Eva Samková

Snowboardistka a olympijská medailistka Eva Samková se objeví na limitované edici plechovek Hero Can svého dlouholetého sponzora Red Bull. Rakouský výrobce energetických nápojů Samkovou sponzoruje od roku 2011 a Samková se tak stane druhým českým sportovcem, který se na plechovkách Red Bullu objeví. Prvním byl kajakář Vavřinec Hradílek, a to v roce 2016. V loňském roce propůjčil limitované kolekci plechovek Red Bull svou tvář také český rapper Vladimir 518.

Plechovka z limitované edice Hero Can

Plechovka z limitované edice Hero Can

Limitovaná edice je na trhu od 1. března, plechovka má objem 355 ml. Red Bull vyrobil a dal do prodeje celkem 700.000 kusů Hero Can plechovek se Samkovou, ty zůstanou na trhu do vyprodání zásob. O grafický design se postarala agentura Revolta, návrhy se konzultovaly přímo se snowboardistkou. Nápoj se bude prodávat za standardní cenu, tedy kolem 30 až 40 Kč, v prodeji bude v celé síti od čerpacích stanic po velké řetězce. 

Zároveň s vydáním Hero Can spustil Red Bull na svých stránkách www.redbull.cz/samciz soutěž o deset míst na pětidenním snowboardcrossovém kempu pod vedením Evy Samkové. Pro vítězství v soutěži je nutné zodpovědět na webu tři otázky, výsledky budou známé do 5. května. Samotný kemp se pak uskuteční začátkem letošní zimy.