Red Bull uvedl plechovky s tváří snowboardistky Samkové

Snowboardistka Eva Samková

Snowboardistka Eva Samková

Snowboardistka a olympijská medailistka Eva Samková se objeví na limitované edici plechovek Hero Can svého dlouholetého sponzora Red Bull. Rakouský výrobce energetických nápojů Samkovou sponzoruje od roku 2011 a Samková se tak stane druhým českým sportovcem, který se na plechovkách Red Bullu objeví. Prvním byl kajakář Vavřinec Hradílek, a to v roce 2016. V loňském roce propůjčil limitované kolekci plechovek Red Bull svou tvář také český rapper Vladimir 518.

Plechovka z limitované edice Hero Can

Plechovka z limitované edice Hero Can

Limitovaná edice je na trhu od 1. března, plechovka má objem 355 ml. Red Bull vyrobil a dal do prodeje celkem 700.000 kusů Hero Can plechovek se Samkovou, ty zůstanou na trhu do vyprodání zásob. O grafický design se postarala agentura Revolta, návrhy se konzultovaly přímo se snowboardistkou. Nápoj se bude prodávat za standardní cenu, tedy kolem 30 až 40 Kč, v prodeji bude v celé síti od čerpacích stanic po velké řetězce. 

Zároveň s vydáním Hero Can spustil Red Bull na svých stránkách www.redbull.cz/samciz soutěž o deset míst na pětidenním snowboardcrossovém kempu pod vedením Evy Samkové. Pro vítězství v soutěži je nutné zodpovědět na webu tři otázky, výsledky budou známé do 5. května. Samotný kemp se pak uskuteční začátkem letošní zimy.