Redakci Reflexu bude řídit Václav Friedmann, bývalý mluvčí Sazky

„Chceme mimo jiné oslovit novou, mladou cílovou skupinu,“ plánuje nový ředitel redakce.

Václav Friedmann. Foto: Nguyen Phuong Thao

Václav Friedmann. Foto: Nguyen Phuong Thao

Do mediálního domu Czech News Center nastoupil v prosinci Václav Friedmann, a to na nově vzniklou pozici ředitele redakce časopisu Reflex. Šéfredaktorovi Marku Stonišovi má pomoci s byznysovým růstem titulu. Friedmann pracoval posledních osm let v Sazce, kde vedl divizi korporátní komunikace. Předtím působil také jako šéf agentury Genius Media, která se specializovala na online marketingové, PR a mediální služby, nebo jako redaktor a vedoucí vydání v České televizi.

„Reflex má na trhu obrovský potenciál a mým úkolem je ho naplno využít pro získání nejen nových uživatelů online, ale i čtenářů tištěného vydání. Chceme mimo jiné oslovit novou, mladou cílovou skupinu, a nabízet uživatelům a čtenářům nové, neotřelé formáty. Rozvoj značky Reflex, posílení její pozice na trhu a oslovení nových komerčních partnerů je mým hlavním cílem (nejen) pro rok 2022,“ plánuje nový ředitel Friedmann.

Jeho hlavním úkolem bude realizace digitální strategie Reflexu, která spočívá hlavně ve využití společného potenciálu a synergie webu Reflex.cz a samotného týdeníku Reflex. Doplní tak šéfredaktora Stoniše, který dál povede obsah Reflexu, jeho obecné strategické směřování a profilaci titulu. „Je to člověk s DNA Reflexu, věřím, že dostane náš titul na ještě vyšší oběžnou dráhu českého mediálního trhu,“ říká k Friedmannovi Stoniš.