Ředitelem Car PR Media ze skupiny Prima je Běhal

Ondřej Běhal, někdejší šéfredaktor Světa motorů, povede firmu zaměřenou na auto-moto.

  • ČTK
  • 07. 09. 2021 13:00
Ondřej Běhal

Ondřej Běhal

Novým ředitelem společnosti Car PR Media ze skupiny Prima se stal Ondřej Běhal, který měl ve firmě dosud na starost online a sociální sítě. Firma dosud spadala pod komerčního ředitele Primy Vladimíra Pořízka, který zůstává spolu s generálním ředitelem skupiny Markem Singerem v pozici jednatele. Jejich role ale bude už jen strategická.

Car PR Media vyrábí pro skupinu Prima tradiční motoristický pořad Autosalon. Rovněž stojí za cestovatelským magazínem Fotr na tripu a provozuje internetové stránky Autosalon.tv. Firma také obchoduje se svými produkty a vyrábí automobilový obsah pro další média skupiny Prima.

„Po dvou a půl letech existence projekt disponuje bohatým portfoliem produktů pro klienty z automotive segmentu, které jim umožňují na míru představit jejich novinky i zavedené produkty. Rozhodli jsme se, že teď nastal ten správný čas projekt posunout ještě dál a osamostatnit jeho vedení,“ uvedl provozní ředitel Pořízek.

„Spoléhám se zejména na kreativní schopnosti Pepy Vrtala, klíčového scenáristy i moderátora našich televizních projektů,“ uvedl Běhal.

Běhal vystudoval magisterský obor masová komunikace na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, v letech 2002 až 2009 působil v roli šéfredaktora časopisu Svět motorů. Poté byl zakladatelem a většinovým vlastníkem portálu Vybermiauto.cz, který posléze koupilo vydavatelství Economia. V čele portálu stál do konce roku 2018.