Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Ředitelem Porsche Centra Praha bude Martin Skront

Martin Skront

Martin Skront

Prodejce a dovozce automobilů firma Porsche Inter Auto bude mít od ledna 2018 nového brand manažera a ředitele Porsche Centra Praha Martina Skronta. Na pozici střídá Richarda Vegera. Po Skrontovi se ředitelem provozovny Porsche Praha Smíchov stává Michal Kubišta

Michal Kubišta

Michal Kubišta

Skront pracuje v oblasti prodeje a servisu motorových vozidel od roku 1993. Od roku 2004 do roku 2011 byl vedoucím servisu ve firmě Auto Heller, poté působil jako vedoucí marketingu v oblasti Aftersales ve společnosti Import Volkswagen Group, respektive Porsche Česká republika. V letech 2014 až 2016 byl zástupcem ředitele celé skupiny Auto Heller v Ostravě a Opavě. Od ledna 2017 vedl provozovnu Porsche Praha- Smíchov.

Kubišta zahájil svou profesní kariéru v roce 2010 jako prodejce osobních a užitkových vozidel Volkswagen ve firmě Tukas. Ve stejném roce přešel do firmy Porsche Inter Auto, kde byl vedoucím oddělení aukcí a poté vedoucím prodeje použitých vozů v pražských provozovnách Prosek, Smíchov a v Hradci Králové. V roce 2017 měl ve společnosti Porsche Inter Auto na starosti centrální nákup a další projekty v oblasti použitých vozidel.