V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Ředitelem Porsche Centra Praha bude Martin Skront

Martin Skront

Martin Skront

Prodejce a dovozce automobilů firma Porsche Inter Auto bude mít od ledna 2018 nového brand manažera a ředitele Porsche Centra Praha Martina Skronta. Na pozici střídá Richarda Vegera. Po Skrontovi se ředitelem provozovny Porsche Praha Smíchov stává Michal Kubišta

Michal Kubišta

Michal Kubišta

Skront pracuje v oblasti prodeje a servisu motorových vozidel od roku 1993. Od roku 2004 do roku 2011 byl vedoucím servisu ve firmě Auto Heller, poté působil jako vedoucí marketingu v oblasti Aftersales ve společnosti Import Volkswagen Group, respektive Porsche Česká republika. V letech 2014 až 2016 byl zástupcem ředitele celé skupiny Auto Heller v Ostravě a Opavě. Od ledna 2017 vedl provozovnu Porsche Praha- Smíchov.

Kubišta zahájil svou profesní kariéru v roce 2010 jako prodejce osobních a užitkových vozidel Volkswagen ve firmě Tukas. Ve stejném roce přešel do firmy Porsche Inter Auto, kde byl vedoucím oddělení aukcí a poté vedoucím prodeje použitých vozů v pražských provozovnách Prosek, Smíchov a v Hradci Králové. V roce 2017 měl ve společnosti Porsche Inter Auto na starosti centrální nákup a další projekty v oblasti použitých vozidel.