V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Ředitelkou O2 TV se stala Tomášková z T-Mobilu

Dana Tomášková

Dana Tomášková

Novou ředitelkou O2 TV a digitálních služeb telekomunikačního operátora O2 byla jmenována Dana Tomášková, dosavadní šéfka digitálních služeb v konkurenčním T-Mobilu. Pracovala tam od roku 2007, posledního dva a půl roku zastávala právě pozici ředitelky digitálních služeb a velkých dat. Tomášková nastoupila na místo, ze kterého před rokem odešel David Duroň.

Úlohou nové ředitelky bude zpřístupnit digitální služby O2 z jakéhokoliv zařízení. Tomášková chce podle svých slov pokračovat v dobře nastartovaném sjednocování online a offline světa prostřednictvím aplikace Moje O2. „Chci pracovat na vylepšování aplikací nabízených pod hlavičkou O2 tak, aby jejich využívání bylo pro uživatele přirozené a přinášelo jim skutečný užitek a zážitek,“ dodala.

Operátor O2 loni získal exkluzivní práva na všechna utkání fotbalové Ligy mistrů až do roku 2021. V dubnu pak oznámil, že do roku 2023 bude mít v nabídce i tuzemskou hokejovou extraligu. Počet zákazníků televize přes internet O2 TV meziročně značna narostl právě díky exkluzivnímu sportovnímu obsahu.