“Zabíjet značky je dobré,” pravil v pátek na Marketing Festivalu Mark Ritson mimo jiné. Než bude možné jeho přednášku zakoupit na webu akce, doporučujeme jeho vystoupení z března a z října 2018 či z léta 2017 – v něčem stejná, v něčem podrobnější – i jeho starší pohled na sociální sítě.

Reflex, nebo Blesk? Jak se dělá vlajková loď

První a jediný podcast svého druhu je zpět! Druhý rok začíná srdečním tématem: Reflex.

Reflex že je “vlajkovou lodí” vydavatelství? V jakém stavu vůbec je? – Analýza DNA Reflexu a strategický plán, jak s ním dál – Ukáže nám stará parta ještě jednou ty velké věci? – A co další vlajková loď bývalého Ringieru? – Co jsme viděli na plzeňském Finále – Psavci i čtenáři, nejedeme tu všichni momentálně na půl plynu?

Prchal a Aust po natáčení

Prchal a Aust po natáčení

Jak pohodlně poslouchat podcast

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace pro Android nebo iOS. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.