Digitální agentury v Atlasu ukázaly, co mají letos nového. Podívejte se na fotografie a prezentace.

Regie Radio Music bude dál zastupovat nejsilnější rádia Impuls, Frekvenci 1 a Evropu 2

Týdennní souhrnná poslechovost tří zmíněných stanic dosahuje 4,5 milionu posluchačů.

Nejposlouchanější tuzemské rozhlasové stanice, soukromé Rádio Impuls, Frekvenci 1 a Evropu 2, bude dál obchodně zastupovat Regie Radio Music. „Dohoda zahrnuje kooperaci v prodeji rozhlasové reklamy i v oblasti dalších komerčních aktivit,“ oznámily společnosti.

Týdennní souhrnná poslechovost tří zmíněných stanic s celostátním záběrem dosahuje 4,5 milionu posluchačů.

Regie Radio Music vlastní v Česku francouzská mediální skupina Lagardere, která tu zároveň provozuje Frekvenci 1 a Evropu 2. Rádio Impuls provozuje konkurenční společnost Londa.

„Rádio Impuls je dlouhodobě základním stavebním kamenem našich obchodních produktů RRM. Další pokračování a prohloubení spolupráce je pro nás velmi cenné a zajišťuje významné synergické výhody pro Impuls, Frekvenci 1 a Evropu 2,“ podotkl Michel Fleischmann, prezident Lagerdere Active ČR a jednatel Regie Radio Music.

Regie Radio Music prodává reklamu na zmíněných třech stanicích samostatně, dohromady v produktu Trio nebo jako součást dalších produktů. Lagardere vlastní nebo skrze Regie zastupuje kromě celoplošných stanic také některá regionální rádia a své internetové stanice.